שירות והזמנות 03-6820697
שירות והזמנות

מדוע Buzz Rack נתפס כמנשא האופניים המוביל?

Buzz Rack  מותג מנשאי האופניים המוביל, מתמחה בעיצוב וייצור מנשאי אופניים. מותג החברה ידועים במוצריהם הייחודיים והבלעדיים המתאימים לכל סוגי הרכבים עם מגוון רחב של מוצרים לרכב ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר בשוק. עיצוב אוויר דינאמי, חיבור אוניברסלי למוטות רוחב, שטח אחסון רב, הרכבה קלה ופשוטה ועמידים לאורך שנים.
המוצרים של המותג, לדוגמה: מנשא אופניים הם בעלי קיבולת עומס גבוהה, קלים לשימוש עם יציבות רבה, עמידים ונוחים להרכבה. מתקן למנשא אופניים נועד לשאת זוגות אופניים והוא נחשב לנוח למדי להעמסה ולפריקה וזאת לצד הנושא הבטיחותי אשר זוכה למענה איכותי ויעיל.
יתרונות נוספים של מנשאי האופניים של המותג Buzz Rack הם יציבות העמסה של האופניים על המנשא כאשר היא משופרת על ידי שלוש נקודות מגע: המסגרת, הגלגל הקדמי והגלגל האחורי. שיטת קיבוע זו מספקת נשיאה טובה ובטוחה של האופניים במהלך הנסיעה.

בדרך כלל עולה חשש נוסף של גניבת הציוד על הרכב עצמו, המוצרים מצוידים במנעולי נעילה אשר מותקנים על המוצר עצמו שמחבר בין המכונית למנשא ובין המנשא לאופניים.

יתרון משמעותי נוסף שמנשאי האופניים מותאמים לגב המכונית אשר אינם משפיעים על הדינמיקה של האוויר ואין התנגדות של הרוח אשר גורם לכובד בנסיעה וכתוצאה מכך יעילות הדלק אינה נפגעת בשונה ממנשאי אופניים הנמצאים על גג הרכב. 
Buzz Rack שמה לעצמה עדיפות עליונה של יצור מוצרים המספקים ללקוח את כל הדרכים לשימוש מוצר שישפר להם את נוחות הנסיעה עם האופניים.